ÚVOD

MĚSTA – CORRENCY

PRO ŠKOLY

SOKOL JIHLAVA

PROSTOR, KDE SKRZE POHYB A KULTURU, ZAŽIJETE RADOST ZE SVÉHO OSOBNÍHO ROZVOJE. POJĎ S NÁMI ŽÍT SVŮJ SEN!

Historie Sokola Jihlava sahá až do roku 1892. V prostorách současné sokolovny jsme od roku 1935. I v současnosti se Sokol Jihlava snaží navázat na hodnoty Sokola, jakými jsou demokracie, vlastenectví, komunita, kultivace těla i ducha prostřednictvím sportu a kultury. Naší dominantou je všestrannost a nesoutěžní sportovní aktivity, kde zábavnou formou vedeme naše cvičence k lásce k pohybu. Sledujeme současné trendy, vzděláváme se a naším cílem je nabídnout možnost pohybu pod profesionálním vedením úplně pro každého, bez ohledu na věk či výkonnost. Pohyb je pro nás způsob života a radost. Sokol Jihlava provozuje od roku 2011 alternativní pohybové divadlo DIOD a od roku 2021 i vlastní kavárnu Sokolovna. Propojením těchto provozů chceme ukázat, že v jedné budově a organizaci dokážeme nabídnout již zmíněnou kultivaci těla i ducha. Chceme být centrem pro nesoutěžní sportovní aktivity všech věkových skupin. Zároveň chceme být místem pro trávení volného času a místem pro špičkovou regionální a mezinárodní kulturu.

SOKOL JIHLAVA

NAŠE ODDÍLY