RODIČE A DĚTI

Hravé cvičení rodičů s dětmi pod vedením cvičitelů. Rodič je po celou dobu se svým dítětem a společně si hrají a seznamují se s nářadím a náčiním v tělocvičně. Zařazujeme cvičení rozvíjející obratnost, rychlost, psychomotoriku, odvahu, výchovu ke správnému držení těla. Přelézání, prolézání, běhání, houpání, přeskakování atd. pomocí nářadí jako jsou lavičky, kruhy, švédské bedny, ribstole, žebříky, práce s míči, švihadly, kužely – to vše si děti vyzkoušejí. Nechybí ani říkadla a písničky s doprovodným cvičením. Cílem je osvojení zdravých pohybových návyků pro děti i rodiče a užít si spolu spoustu zábavy.

Lekce je poskládána z mnoha drobných her a krátkých motivačních činností, při kterých využíváme říkanky, písničky, hudbu a různé druhy cvičebních pomůcek. Formou cvičení je kurz zároveň zaměřen i na nenucené vzdělávaní dětí (barvy, části těla, zvířátka, rostliny…).

Především u dopoledních lekcí to pro děti bude možná první aktivita v kolektivu stejně starých dětí, navážou první nesmělá sportovní přátelství, zároveň společné cvičení s rodičem nebo prarodičem nabízí příjemně strávené společné chvíle plné zábavy.

Naší hlavní snahou je formou hry vytvářet a upevňovat u dětí pozitivní vztah k pohybu, cvičení a sportu jako přirozenou součást zdravého způsobu života.

DOSPĚLÝ DOPROVOD SE MUSÍ DO ODDÍLU TAKÉ PŘIHLÁSIT JAKO STUDENT!

Cvičení dětí ve věku 2-3 roky (dopolední cvičení) a 3 – 5 let (odpolední cvičení) vždy v doprovodu rodičů/prarodičů – 1x týdně.

Cena kurzu je 1.900 Kč za oba, platí se zvlášť (950 Kč + 950 Kč)

PONDĚLÍ
Malá tělocvična (2-3 roky)
Velká tělocvična (3-5 let)