AIKIDO

O CO JDE

Oddíl Aikido Sokol Jihlava se již od roku 2006 věnuje tréninku japonského bojového umění Aikido. To představuje nenásilnou, ale účinnou formu sebeobrany vycházející z jiných bojových umění. Praktikujeme techniky beze zbraně i se zbraněmi. Trénink Aikido rozvíjí tělo i ducha, včetně možnosti získávání technických stupňů. Je také vhodným doplňkem k sedavému zaměstnání. Cvičí u nás muži, ženy a děti od 6 do 67 let. Při tréninku bereme ohled na věk, zdravotní stav a technickou pokročilost cvičenců. Pořádáme také stáže, na které zveme spřátelené kluby včetně těch zahraničních a na oplátku jezdíme my k nim.

INFORMACE PRO ZÁJEMCE

• Vlastní stránky oddílu: www.aikido-jihlava.cz