LÉTO V SOKOLE – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

• Pro všechny děti, které se chtějí hýbat a užít si naplno možnosti naší tělocvičny. Budeme si hrát a zkoumat, co všechno naše tělo dokáže. Oprášíme dovednosti, které si u nás děti už zkusily a každý bude mít prostor pro další zlepšení. Akrobacie, trampolíny, hrazdy, kruhy, salta, přemety a spousta dalších možností. Jeden den strávíme i mimo sokolovnu při jiných, než gymnastických aktivitách.
  • Termíny táborů:
    • 12.7. – 16.7.2021
    • 19.7. – 23.7.2021
  • Začátek lekcí bude vždy v 8:00 (Děti mohou chodit od 7:30 do Sokolovny), končit budeme vždy v 16:00.
  • Pokud má vaše dítě nějaké zdravotní omezení nebo stravovací omezení, budete mít možnost nám to sdělit v dotazníku, který budeme potřebovat od vás vyplnit po ukončení registrace.
  • V ceně je zahrnutý kompletní program, oběd, pitný režim, pojištění a dárek pro děti.
  • Tábor povedou zkušení vedoucí s dlouholetou praxí.
  • Vedoucí tábora: Martin Zuzaňák (email: mzuzanak@sokol.eu, tel: 736 106 362)
  • Pro DĚTI OD 7 DO 15 LET
  • CENA 2.500,-
  • Registraci do tábora proveďte přes aplikaci WEBOOKER
  • V případě nemožnosti konání tábora na základě restrikcí ze strany státu garantujeme vrácení 100% ceny. Vyhrazujeme si právo tábor zrušit v případě, že by nebyla naplněna minimální kapacita nebo hygienická omezení znemožňovala cvičení v obvyklém režimu.
  • V těchto případech by bylo vráceno vždy 100% ceny.
  • Případné dokumenty a údaje potřebné pro účast vašich dětí budou upřesněny dle aktuální situace.
  • Storno podmínky při odhlášení dítěte:
    • 30 dnů a více před začátkem tábora – storno poplatek – 0%
    • 15 – 29 dnů před začátkem tábora – storno poplatek – 30%
    • 8 – 14 dnů před začátkem tábora – storno poplatek – 50%
    • 4 – 7 dnů před začátkem tábora – storno poplatek – 90%
    • 1 – 3 dnů před začátkem tábora a v průběhu tábora – 100%
  • Nemůže-li se dítě zúčastnit z důvodů zdravotních a potvrdíte-li to zprávou od lékaře, bude vám vrácena celá částka. V případě započetí tábora se částka počítá pouze ze dnů, kterých se dítě nezúčastnilo.