AKROBAT – CIRKUSOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

• Pro všechny cirkusové děti, které mají rádi akrobacii. Výuka probíhá formou zábavných her, párové akrobacie, akrobacie na šálách, hrazdách, kruhu a balančních technik. Cirkusové disciplíny přispívají k dobrému koordinačnímu rozvoji dítěte, orientaci v prostoru a zlepšení fyzické kondice.
  • Termíny táborů:
    • 19.7. – 23.7.2021
    • 26.7. – 30.7.2021
    • 2.8. – 6.8.2021
  • Od pondělí do pátku. Vždy od 9:00 (v případě potřeby, můžete dítě dovést už o půl 9) do 16:00 v divadle DIOD, Tyršova 12, Jihlava.
  • Pokud má vaše dítě nějaké zdravotní omezení nebo speciální stravu prosím o sdělení informace na níže uvedený email.
  • V ceně je zahrnuta strava (oběd), pitný režim, celodenní výlet a dárek pro děti.
  • Tábor povedou zkušení lektoři a dobrovolníci.
  • Vedoucí táborů prvního a třetího termínu: Tomáš Fiala, email: tom24102410@gmail.com tel: 773 170 439
  • Vedoucí táboru druhého termínu: Tereza Benáková, email: benakova@sokoljihlava.cz tel: 776 708 718
  • Pro DĚTI OD 7 DO 15 LET
  • CENA 2.500,-
  • Registraci do tábora proveďte přes aplikaci WEBOOKER
  • V případě nemožnosti konání tábora na základě restrikcí ze strany státu garantujeme vrácení 100% ceny. Vyhrazujeme si právo tábor zrušit v případě, že by nebyla naplněna minimální kapacita nebo hygienická omezení znemožňovala cvičení v obvyklém režimu. V těchto případech by bylo vráceno vždy 100% ceny.
  • Případné dokumenty a údaje potřebné pro účast vašich dětí budou upřesněny dle aktuální situace.
  • Storno podmínky při odhlášení dítěte:
    • 30 dnů a více před začátkem tábora – storno poplatek – 0%
    • 15 – 29 dnů před začátkem tábora – storno poplatek – 30%
    • 8 – 14 dnů před začátkem tábora – storno poplatek – 50%
    • 4 – 7 dnů před začátkem tábora – storno poplatek – 90%
    • 1 – 3 dnů před začátkem tábora a v průběhu tábora – 100%
  • Nemůže-li se dítě zúčastnit z důvodů zdravotních a potvrdíte-li to zprávou od lékaře, bude vám vrácena celá částka. V případě započetí tábora se částka počítá pouze ze dnů, kterých se dítě nezúčastnilo.