FITBODY

O CO JDE

Pro ženy 50+

Pohyb by měl především přinášet radost a dobrý pocit!

Budeme se věnovat různorodým pohybovým aktivitám (jóga, chi-toning, pilates, port de bras, strečink, dechové, relaxační i meditační techniky). Kromě svalů budeme posilovat také emocionální pohodu.

Jóga – Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Toto cvičení využívá očistné techniky a nespočet jógových pozic k tomu, aby tělo udrželo zdravé a v dobré kondici.

Chi-toning – Chi-toning patří mezi nejnovější styly v oblasti body and mind. Jedná se o dynamické cvičení, které využívá prvky power jógy a pilates. Chce efektivně a účinně působit na celý pohybový aparát a nabízí to všem lidem bez ohledu na věk či fyzické schopnosti.

Pilates – Pilates je cvičební systém, který má za cíl obnovit správné držení těla, odstranit svalové dysbalance a naučit pracovat s dechem.

Port-de-bras – Port de bras vychází z klasického baletu. Vede k uvolnění mysli i těla. Lekce se obvykle skládá z aktivní části (cvičení s prvky tance), klasického posilování a relaxační části.

Strečink – Strečink je způsob pomalé pohybové aktivity, jež slouží k protahování svalů. Zároveň zvětšuje kloubní pohyblivost a napomáhá k odstraňování svalového i psychického napětí.

INFORMACE PRO ZÁJEMCE

Rozpis tréninků

Pondělí
Uterý
Středa
Čtvrtek
Pátek 11:30 – 12:30 Malá tělocvična

KONTAKTY

CVIČITEL
Marcela Nosková

REGISTRACE

Pro registraci do oddílu využijte webový portál WEBOOKER. Návod na registraci naleznete na našich stránkách.
>>> NÁVOD NA REGISTRACI <<<
>>> WEBOOKER <<<