AKROBAT – NOVÝ CIRKUS-1

AKROBAT – NOVÝ CIRKUS
INFORMACE
Cirkusové disciplíny pro Vaše děti. Kurz je zaměřen převážně na párovou akrobacii a na akrobacii na šálách, hrazdě a kruhu. Ale nejen na to. Děti se naučí například správně rozcvičovat nebo rovnoměrně zatěžovat obě strany těla. Vhodné pro rozvoj motorických schopností, koordinace pohybu, rovnováhy a vybití přebytečné energie hyperaktivních i klidných jedinců.

NOVÝ CIRKUS pro dospělé (od 15 let)

V průběhu kurzu začátečníků se frekventanti naučí základní zásady cvičení na šálách, šplh, základní pozice a jednoduché sestavy. Mírně pokročilí pak dále pokračují v rozšiřování spektra cviků a sestav. Cvičení akrobacie na šálách rozvíjí rovnoměrně celé tělo, je výborným posilovacím cvičením, zpevňuje celé tělo, ale současně přispívá i k protažení, pružnosti a celkovému zlepšení kondice.

Aktuální informace a informace k náboru na fb: facebook.com/aakrobat

Na konci kurzu probíhá nějaké to společné vystoupení pro spokojené příbuzné.

ROZPIS TRÉNINKŮ
PONDĚLÍ