Rodiče a děti

Rodiče a děti (FUNGYM)

Jedná se o hravé cvičení rodičů s dětmi pod vedením cvičitelů. Rodič je po celou dobu se svým dítětem a společně si hrají a seznamují se s nářadím a náčiním v tělocvičně. Zařazujeme cvičení rozvíjející obratnost, rychlost, psychomotoriku, odvahu, výchovu k správnému držení těla a především mají děti prostor k přirozenému pohybu. Přelézání, prolézání, běhání, houpání, přeskakování atd. pomocí nářadí jako jsou lavičky, kruhy, švédské bedny, ribstole, žebříky, práce s míči, švihadly, kužely – to vše si děti vyzkoušejí. Nechybí ani říkadla a písničky s doprovodným cvičením. Cílem je, aby se dětem i rodičům ve cvičení líbilo, měly zdravý pohyb a přitom se cítily v prostoru tělocvičny dobře a přirozeně. Rodiče s dětmi se mohou účastnit i dalších sokolských akcí – šibřinky, výlety, vystoupení na akademiích, sletech.

Rozpis tréninků:
Pondělí: 15.30 – 16. 30 a 16.30 – 17. 30, velká tělocvična
Pro děti od 3 do 5 let a jejich doprovod nad 18 let.

Vedoucí oddílu: Martina Nováková
email:  Anitram.novakova@gmail.com

tel: 728 583 829

Vážení rodiče, děkujeme za Váš zájem o cvičení. Přihlašování do druhého pololetí školního roku 2018/19 bude spuštěno 15.1.2019 dopoledne pouze elektronicky – webový odkaz naleznete zde:

Pondělí 15.30 – 16.30 přihlášení

Pondělí 16.30 – 17.30 přihlášení