Parkour

Parkour je tréninková metoda, při které parkourista (traceur) překonává překážky v přirozeném přirození. Používá k tomu své vlastní tělo. Do tréninku se řadí i nácvik akrobatických prvků a salt. Základem parkouru je systematický trénink, který se učíte od začátku krok po kroku. Nejde jít napoprvé ven a skákat z budovy na budovu !!! Proto přijďte do naší tělocvičny, která je plně vybavená pro parkour. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři.

Rozpis tréninků:
Pokročilí – úterý, čtvrtek: 20:00 – 21:30 Volná místa na dotaz na telefonu Antonína Musila.
Děti a začátečníci – pondělí: 17:30 – 19:00 (od 8 let, mladší na dotaz) KAPACITA JE NAPLNĚNA! Poptávka o volná místa na druhé pololetí školního roku 2018/19 zde.

Cvičitelé:

Antonín Musil – telefon: 731 077 153

Jakub Svoboda

Daniel Škorpík

Změna vedoucího oddílu Parkouru Sokola Jihlava

Vedení Sokola Jihlava muselo přistoupit k zásadní změně ve vedení oddílu parkouru. Sokol Jihlava ukončil veškerou spolupráci s dosavadním vedoucím Janem Hankem k 22.2.2018. Sokol Jihlava ukončil taktéž spolupráci s Urban Sense Academy. Jakékoli aktivity Jana Hanka a Urban Sense Academy jsou aktivitami soukromé osoby (osob) a nemají jakoukoli spojitost s činnností Sokola Jihlava.

Všechny tréninky oddílu parkouru probíhají pouze v prostorách Sokola Jihlava!

Od 22.2.2018 vede oddíl parkouru Antonín Musil, který je jeden ze zakladatelů parkouru v Jihlavě a ve vedení oddílu působil mnoho let, než musel z rodinných důvodů činnost omezit. Jsme rádi, že tyto důvody pominuly a nyní se již vedení oddílu může opět věnovat. S veškerými dotazy ohledně oddílu parkouru se obracejte na Antonína Musila nebo na Mgr. Tomáše Noska (tel.:604899075).