FUNGYM

O CO JDE

U nás cvičíme, protože nás to baví! Od roku 2011, kdy vznikl Fungym, dáváme větší důraz na zábavnost a rozvoj vnitřní motivace dětí. Pod vedením kvalifikovaných cvičitelů rozvíjíme pohybové schopnosti a dovednosti, které se budou dětem hodit v dětství, dospívání i v dospělosti. Všechny cvičence dělíme podle věku a úrovně dovedností. Nejpracovitější a nejnadanější děti dosáhnou vyšší úrovně gymnastických dovedností, ale všichni mají možnost se k této úrovni dříve nebo později přiblížit. Během roku se účastníme závodů v plavání, gymnastice a atletice v rámci Kraje Vysočina. Nárazově pořádáme víkendová cvičení spojená s přespáním v sokolovně. Ve Fungymu se zaměřujeme na zdraví dětí a jejich harmonický tělesný i duševní rozvoj. Nejsme nuceni dosahovat výsledků výkonnostního sportu, který často klade příliš vysoké nároky, ale na druhou stranu jsme schopni se výkonnostní úrovni přiblížit přirozeným rozvojem. Vytváříme pro děti místo, kde se cítí dobře a smysluplně využívají čas, který tráví společně v tělocvičně. Naše gymnastika je opravdu pro každého, kdo na sobě chce pracovat.

INFORMACE PRO ZÁJEMCE

Rozpis tréninků

Uterý 16:00 – 17:30 Mladší žactvo (1. – 5. třída) Martin Zuzaňák

Tomáš Nosek