Fungym

U nás cvičíme, protože nás to baví! Od roku 2011, kdy vznikl Fungym, dáváme větší důraz na zábavnost a rozvoj vnitřní motivace dětí. Pod vedením kvalifikovaných cvičitelů rozvíjíme pohybové schopnosti a dovednosti,  které se budou dětem hodit v dětství, dospívání i v dospělosti. Všechny cvičence dělíme podle věku a úrovně dovedností. Nejpracovitější a nejnadanější děti dosáhnou vyšší úrovně gymnastických dovedností, ale všichni mají možnost se k této úrovni dříve nebo později přiblížit. Během roku se účastníme závodů v plavání, gymnastice a atletice v rámci Kraje Vysočina. Nárazově pořádáme víkendová cvičení spojená s přespáním v sokolovně. Ve Fungymu se zaměřujeme na zdraví dětí a jejich harmonický tělesný i duševní rozvoj. Nejsme nuceni dosahovat výsledků výkonnostního sportu, který často klade příliš vysoké nároky, ale na druhou stranu jsme schopni se výkonnostní úrovni přiblížit přirozeným rozvojem. Vytváříme pro děti místo, kde se cítí dobře a smysluplně využívají čas, který tráví společně v tělocvičně. Naše gymnastika je opravdu pro každého, kdo na sobě chce pracovat.

Rozpis tréninků:
FUNGYM mladší žactvo (1.-5. třída) úterý, čtvrtek:16.00 – 17.30 KAPACITA JE NAPLNĚNA! Zájemci o volná místa se mohou zaregistrovat zde .
FUNGYM starší žactvo (6.-9. třída)– úterý, čtvtek: 17.30 – 19.00 VOLNÁ KAPACITA NA DOTAZ!
FUNGYM dorost a pokročilí– úterý, čtvrtek: 18.30 – 20.00 VOLNÁ KAPACITA NA DOTAZ!

Kontakty na cvičitele:   Tomáš Nosek – tel.: 604 899 075, Martin Zuzaňák – tel. 736 106 362

FUNGYM předškolní děti (5-7 let) – středa 16.00 – 17.30 KAPACITA JE NAPLNĚNA! Zájemci o volná místa se mohou zaregistrovat zde .
Kontakt na cvičitelku: Pavlína Smrčková – tel. 607 850 714