Registrace podzim 2020/2021

Vážení rodiče,

je to tady. Očekávaný termín zápisů do kurzu podzimního semestru 2020/2021 se blíží.

Uskuteční se prostřednictvím ON-LINE přihlašovacího systému Webooker ve dvou termínech:

• pondělí 22.6.2020 od 12:00 – pro studenty, kteří chodí/chodili v semestru JARO 2020 a jejich sourozence
  • úterý 7.7.2020 od 12:00 – pro nové zájemce o cvičení

Automatické převedení dětí do podzimních kurzů, které probíhalo v pololetí se neuskuteční, protože některé děti jsou starší, přestupují do jiného oddílu atp. Vaše registrace v systému je stále platná, své děti (studenty) je nutné pouze přihlásit (registrovat) na příslušný kurz v nacházejícím semestru. Pro každé pololetí je nutné platby zadávat znovu včetně nového variabilního symbolu (jinak nelze platbu identifikovat).

Rezervace do kurzů přes Webooker

www.sokoljihlava.cz/registrace