Registrace 2020

Vážení rodiče a členové

věnujte velkou pozornost této zprávě!

Blíží se platby a přihlašování na další školní pololetí v našem novém bezhotovostním systému. Platby za jednotlivé kurzy končí na konci ledna. Abychom vám všem ulehčili přihlašování, systém nabízí automatické převedení registrací na kurzy z předchozího pololetí. V příštím týdnu převedeme registrace z prvního školního pololetí všem. Automaticky vám přijde faktura na další pololetí. Pokud chcete cokoli změnit(den, četnost, aplikovat slevy), budete se muset obrátit mailem na:
benakova@sokoljihlava.cz
kancelar@sokoljihlava.cz

Splatnost bude nastavena do 20.1.2020. Neuhrazené registrace kurzů budou po tomto datu smazány. 22.1.2020 budou spuštěny registrace pro nové zájemce o kurzy. Změny a úhrady byste měli mít vyřízené a uhrazené do 20.1.2020!

Děkujeme vám za vaší přízeň v minulém roce a těšíme se na společně strávené chvíle v naší sokolovně v roce 2020.