Šibřinky – Starci na chmelu

Už téměř 150 let se po celé vlasti konají Šibřinky jako zábava, karneval, sokolský ples nebo všechno dohromady. Letošní jihlavské vydání se ponese v duchu Starců na chmelu a bude tradičně otevřené jak tanečníkům v kostýmech, tak i těm, co se neradi převlékají.

Těšit se můžete na kapely The Shots (Sál DIOD) a Shobull Band (kavárna Bioskop). Sedět i stát se bude jak v DIODu, tak v Bioskopu, catering je v režii Bioskopu a Jakub Škrdla chystá různá vystoupení, ve kterých se představí i mistr světa ve stepu Tobiáš Košir.

Sobota 9. února 2019 v 19:30. DIOD, Tyršova 12, Jihlava.

Vstupenky za 200 Kč (sezení) a za 150 Kč (stání) jsou k dispozici přes online předprodej zde nebo na pokladně divadla (vstupenky si můžete on-line zarezervovat a do týdne zaplatit na pokladně).

Děkujeme partnerům akce společnostem:

ACO, AC Tour, ČSOB, Jihlavská vrtná, Rieder a Sepos

plakat_sibrinky_2019